einat

עינת מילר

דרגה: חגורה שחורה - דאן 1
הסמכות: בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך מטעם האוניברסיטה הפתוחה, בעלת תואר שני בתחבורה (בטיחות בדרכים) מטעם הטכניון, מדריכת קרב מגע מטעם ווינגיט. החלה להתאמן אצל אילן פדלון בשנת 2004.
 עינת נולדה ב- 22.11.1972 והגיעה לקרב מגע בעקבות בנה, שהתאמן אף הוא מגיל 5 עד גיל 11 וזאת מתוך רצון לדעת להגן על עצמה וחיפוש אחר פעילות גופנית מעניינת. לאחר שראתה לא מעט אימונים וכנסים שבהם השתתף בנה עינת הבינה שהקרב מגע הוא הפתרון שייתן לה עניין, כושר וביטחון אישי.

עינת חלתה ב- 1994 בטרשת נפוצה, המחלה פגעה לה בעיקר בתפקוד הרגליים ולכן הידיעה שבמקרה שתותקף אפשרות הבריחה אינה אופציה היא הרגישה שהיא מוכרחה לדעת דרכים אלטרנטיבות להתמודדות עם תוקף והקרב מגע נתן לה את הפתרונות.

עם שני ילדים קטנים בבית עינת התחילה בקטן, אימון אחד בשבוע ולאט לאט התאהבה בקרב מגע. עינת גילתה שבניגוד לענפי ספורט אחרים בקרב מגע היא נהנית, מתמידה וכמובן שעם זה הגיעה גם ההתקדמות בטכניקה, בכושר ובדרגות. ההתקדמות שלה בדרגות לא הייתה מהירה, בסוף השנה הראשונה קיבלה את החגורה הצהובה ולאחריה, בשנה השנייה, היא הוסיפה עוד אימון ובהמשך עוד אימון עד שלאחר 4.5 שנים, עם התחלת האימונים לקראת חגורה חומה, הגיעה לארבע אימונים קבוצתיים בשבוע ועוד מספר אימונים עצמאים. בזכות השקעה זו הצליחה להגיע לחגורה חומה אותה קיבלה בפברואר 2010 בהמשך לחגורה שחורה שאת המבחן אליה עברה בנובמבר 2011.

עינת1
עינת3

עקב הפגיעה של המחלה ברגליים עינת לא הייתה מסוגלת לבצע את המבחנים לחגורה החומה ולחגורה השחורה כמו כל חניך אחר ולכן היא קבלה התאמות בתרגילים מסוימים וכן חלוקת הבחינה לשלושה חלקים נפרדים. את חלקו הראשון במבחן לחגורה החומה היא עשתה מול הוועדה המקצועית ואת שני החלקים הנוספים מול גרנד מסטר חיים זוט, ראש השיטה, ואורי רפאלי יו"ר הוועדה המקצועית כאשר שימש לה כבן זוג לכל החלקים שי קוצ'רנקו. את שלושת חלקי הבחינה לחגורה השחורה היא ביצעה בפני גרנד מסטר חיים זוט, ראש השיטה כאשר בני זוגה היו שי קוצ'רנקו בחלק הראשון ויעלה אלישר בחלקים הבאים. העניין שלה בקרב מגע לא נגמר באימון ולימוד עצמי, בקיץ 2011 הצטרפה עינת, לקורס מדריכים מטעם ווינגיט ובהדרכתו של חיים זוט.

כיום לאחר שהיא מדריכה מוסמכת היא מעוניינת להדריך בקרב מגע אוכלוסיית מיוחדות. ניסיונה הראשון היה בסדנה קצרה שהעבירה לקבוצת חולי טרשת נפוצה שמרביתם ישבו בכסא גלגלים והחוויה שהיתה להם ולה רק הגבירה אצלה את הרצון להתמקד בתחום זה.

בנובמבר 2014 החלה עינת במסע פירסום של תוכנית חדשה המשלבת את סיפור חייה יחד עם סדנאות הגנה עצמית לכל הגילאים. היא החלה כבר בסדנא ראשונה בבית לקשיש באור עקיבא בקרב אזרחים בני גיל הזהב.

אחת המשתתפות בקורס האחרון שעינת העבירה, לידיה, בת 75 הצטרפה לאחרונה לאימוני קרב מגע פעמיים בשבוע.

עינת עוזרת להדריך ילדים קטנים במתנ"ס בנימינה, לצידם של אילן פדלון ויעלה אלישר. בנוסף היא מסייעת לחניכים העומדים לפני בחינות לדרגות ונפגשת איתם בזמנה הפנוי על מנת לסייע להם להתכונן בצורה נכונה לקראת המבחן.

למידע נוסף על עינת ועל טרשת נפוצה:

http://saloona.co.il/?p=32219?ref=saloona_tags

http://saloona.co.il/?p=103093?ref=saloona_tags

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/323/137.html כתבה במעריב - חגורה שחורה

http://www.israelhayom.co.il/site/newsletter_article.php?id=9121 כתבה בישראל היום - חגורה חומה

עינת2

ליצירת קשר, מלאו פרטים ואנו נחזור במהרה.

אנא הזן הודעה.

יעלה אלישר 052-6335582 | אילן פדלון 052-2419896 |  ilanps@bezeqint.net